Reference

Čím dál víc spokojených a věrných žáků! Z individuálních kurzů doma i přes Skype, ze skupinových kurzů, z firemních kurzů, atd... Asi to dělám dobře!:-)


Andrea Podskalská (kurzy doma/Skype)

S Hankou jsem byla vždy velice spokojená. Látku vysvětluje jasně a srozumitelně a volí rozmanité aktivity pro její procvičení. Vřele doporučuji, pokud hledáte někoho, s kým vás francouzština bude bavit.  

Eva Hirschauerová  (kurzy doma/Skype)

Hanka je vyborny lektor, hodiny jsou zajimave i zabavne, vyuka pres skype supr, je vzdy znat,ze si na priprave dava zalezet. Pro mne nejlepsi hodiny :-)

Martin Haller  (skupinový kurz v jazykovce)

Hanka je bezva lektorka, vždy je v dobré náladě a připravená nás naučit něco nového!:-)

Eliška Konvalinová (osobní skupinové kurzy)

Francouzština s Hankou byla vždycky skvělá, hrozně se snaží, abyste všechno pochopili a dobře se to naučili. Hodina byla vždy perfektně připravená a nikdy jsem se nenudila :-)

Lucie Šnytová (lekce přes Skype)

Milá Hanko, lekce francouzštiny s Vámi jsou prostě radost. Jsou zajímavé, zábavné, uběhnou neskutečně rychle, ale přitom jsou efektivní, za těch ca 10 měsíců, co se spolu vídáme na skypu, jednoznačně vnímám, jak velký pokrok jsem udělala. Máte skvěle připravené materiály, používáte různé internetové pomůcky tak, abych nová slovíčka i probíranou látku měla kdykoli přehledně k dispozici. Měla jsem již pár soukromých učitelů, ale Vy jste jednoznačně nejlepší. Přeji Vám hodně spokojených studentů a těším se na další lekce!  

Eliška Ulbrichová (lekce přes Skype)

Zda bych někoho mohla doporučit, určitě to bude Hanka a samozřejmě i Olivier. Oba jsou super. Velmi dobře připravené lekce přes Skype. 

Napište i vy svůj komentář!

Budu moc ráda, když mi všichni, kdo s mou výukou mají zkušenosti, napíší svůj názor. Jestli jste spokojení, doporučte mě ostatním. Pokud myslíte, že bych měla něco vylepšit, poraďte mi, ať se poučím. Děkuji za jakýkoli názor!